Dnes je streda, 08.december 2021, meniny má: Marína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Hanu Zagorovú zaviedol nový videoklip do liečebne pre workoholikov!

máj 16, 2019 - 12:00
Stálica českej populárnej hudby Hana Zagorová vydala minulý rok na jeseň vo vydavateľstve Supraphon novinkový album, ktorý nazvala podľa pesničky speváka a skladateľa Mareka Ztra-ceného, Já nemám strach.
Foto: 

Pieseň je úsmevnou reakciou na trend dnešnej doby, ktorý vytvára obrovský tlak, aby sme všetko stíhali na sto percent a zároveň stále vyzerali a cítili sa mlado. K titulnému a rovnomennému singlu vydáva Hana Zagorová tento týždeň oficiálny videoklip: www.youtube.com/watch?v=11y3zRDFVlM

Na scenári k videoklipu, ktorý si v nečakanom kontexte pohráva s textom piesne, spolupracovala Hana Zagorová s producentom Lubošom Křížom. Režisér Ondřej Urbanec a kameraman Anton Evdoshenko v produkcii Karla Vaňka z Manaworld Creative priviedli speváčku do liečebného zariadenia, kde sa zúčastňuje skupinových terapií pod vedením Ondřeja Sokola. Do prostredia, pripomínajúceho film Miloša Formana Prelet nad kukučím hniezdom, vnáša speváčka v roli pacientky prekvapujúci optimizmus a nákazlivú radosť zo života.

„Je to celé virtuálna predstava akéhosi sanatória pre workoholikov a zajatie vlastnými nahrávkami v domácom kine, ktorá ma prenasleduje pred nahrávaním pesničky v štúdiu skôr, ako zložím virtuálne okuliare,“ opísala v skratke videoklip Zagorová. Spolu s ňou a s hercom Ondřejom Sokolom sa v epizódnych úlohách objaví napríklad herečka Sara Sandeva či celá hudobná skupina Boom! Band na čele s kapelníkom Jiřím Dvořákom.

ALBUM: https://lnk.to/HanaZagorovaJaNemamStrach

Zdroj foto: Vydavateľstvo SUPRAPHON

- - Inzercia - -